Referencie

Brmbolec je plnhodnotnou profesionálnou MŠ. Pri dennej dochádzke našej dcéry však máme viac pocit rodiny a domova, nie inštitúcie. Komunikácia s personálom, zážitky z denných aktivít a špeciálne organizované akcie mimo bežnej dochádzky - to všetko prispieva k veľkej spokojnosti s naším správnym výberom škôlky. Naše dieťa sa do škôlky teší a domov prichádza s nadšením z uplynulého dňa. Brmbolec ponúka naozaj výnimočné prostredie, ktoré dáva rodičom ubezpečenie, že pre svoje dieťa zabezpečujú skvelé podmienky pre rozvoj v predškolsokm období.

Facebook

Príjemné prostredie, vždy milé, usmiate a ochotné pani učiteľky vrátane pani riaditeľky. Dcérka sa tam cítila príjemne od prvého dňa. Hneď od začiatku bolo vidieť, že robí pokroky, a že sa toho v škôlke naučila veľmi veľa. Zaujímavá bola aj ponuka záujmových krúžkov, z ktorých sme niekoľko využili. Dcérka ich rada navštevovala a vždy sa tešila na ďalšiu hodinu.

Eduworld.sk

Rodinné a útulné prostredie materskej škôlky s dôrazom na bezpečnosť a hygienu. Vyškolení a ochotní pedagogickí zamestnanci, vždy naklonení potrebám detí a požiadavkam rodičov. Materská škola ponúka rôznorodé aktivity a neustále nový záujmový program , rozvíjajúci zručnosť a fantáziu detí a poskytujúci deťom príjemne strávenéý čas. Oceňujem tiež bezproblémový prístup k informáciám kedykoľvek počas dňa a to aj mimo pracovných hodín zariadenia.

Eduworld.sk