O nás

 

Škôlka Brmbolec je zariadenie nachádzajúce sa na Čiernej Vode – Chorvátsky Grob a zabezpečuje predprimárne vzdelávanie pre deti vo veku od 2 do 6 rokov.

Od septembra 2014 je škôlka zaradená do siete predškolských zariadení, ktoré patria pod Ministerstvo školstva SR. V septembri 2018 otvárame nové elokované pracovisko Súkromnej materskej školy hneď v susedstve. Veľkorysé priestory, skúsený a priateľský personál a krásny uzavretý dvor s ihriskom, zabezpečia Vášmu dieťatku prostredie, kde sa bude cítiť bezpečne a príjemne. Samozrejmosťou je individuálny prístup, ktorý je Vašim deťom umožnený hlavne z dôvodu malého kolektívu v našej škôlke. Hlavné priestory sú pod dohľadom kamier, takže si môžete dieťatko skontrolovať kedykoľvek počas dňa.

Brmbolec funguje na základe povolenia Ministerstva školstva, regionálneho úradu verejného zdravotníctva a ďalších dôležitých inštitúcií a znamená pre Vaše dieťa zabezpečenie komplexného vzdelania v príjemnom a priateľskom prostredí, s prihliadnutím na vek dieťaťa a jeho individualitu.